Gå till innehållet

På sysav.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor?

Johan Aspegren

Johan Aspegren

Presskontakt

Kommunikationschef

073-8508571

johan.aspegren@sysav.se

Peter Engström

Peter Engström

Presskontakt

VD

040 - 635 18 01

peter.engstrom@sysav.se

Ann Thorén

Ann Thorén

Projektledare, samarbetsprojekt med Sysavs ägarkommuner

040-6352247

ann.thoren@sysav.se

Stefan Poldrugac

Stefan Poldrugac

affärsutvecklare

0733-056642

stefan.poldrugac@sysav.se

Olof Löfgren

Olof Löfgren

Affärsutvecklare

+46 40 6351802

olof.lofgren@sysav.se

Rustan Nilsson

Rustan Nilsson

Miljöpedagog

0406352244

rustan.nilsson@sysav.se

Magnus Thysell

Magnus Thysell

Marknadschef

040-635 22 55

magnus.thysell@sysav.se

Anders Persson

Anders Persson

VD, Sysav Utveckling AB

040 635 18 14

anders.persson@sysav.se

Jennie Kullberg

Jennie Kullberg

HR-chef

040-635 18 38

jennie.kullberg@sysav.se

Jenny Kestrup

Jenny Kestrup

Kommunikatör, webbstrateg

040-635 18 41

jenny.kestrup@sysav.se

Susanna Christensson

Susanna Christensson

Kommunikatör, kommunikationskampanjer och kommunikationsprojekt

0734-396231

susanna.christensson@sysav.se

Agneta Fredenberg

Agneta Fredenberg

Kommunikatör, internkommunikation

0734-39 62 08

agneta.fredenberg@sysav.se

 Anna Vilén

Anna Vilén

Kommunikatör, Marknadskommunikation och varumärke

040-635 22 42

anna.vilen@sysav.se

Maria Lindman

Maria Lindman

Kommunikatör, content manager

040 635 2036

maria.lindman@sysav.se

Pressjour

Pressjour

040-635 2290