På sysav.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor?

Johan Aspegren

Presskontakt

Kommunikationschef

073-8508571

johan.aspegren@sysav.se

Peter Engström

Presskontakt

VD

040 - 635 18 01

peter.engstrom@sysav.se

Olof Löfgren

Affärsutvecklare

+46 40 6351802

olof.lofgren@sysav.se

Rustan Nilsson

Miljöpedagog

0406352244

rustan.nilsson@sysav.se

Ann Nerlund

Miljöpedagog

0734-396260

ann.nerlund@sysav.se

Magnus Thysell

Marknadschef

040-635 22 55

magnus.thysell@sysav.se

Jonna Ganslandt

Projektledare, kretsloppsplan, avfallshantering och avfallstjänster

0406352257

jonna.ganslandt@sysav.se

Stefan Poldrugac

affärsutvecklare

0733-056642

stefan.poldrugac@sysav.se

Ellen Lindblad

Projektledare, Sysav Utveckling

040-635 20 91

ellen.lindblad@sysav.se

Ann Thorén

Projektledare, samarbetsprojekt med Sysavs ägarkommuner

040-6352247

ann.thoren@sysav.se

Mathias Lindsjö

Avdelningschef Kommunrelationer, Lomma kommun, Svedala kommun och Kävlinge kommun

040- 635 22 48

mathias.lindsjo@sysav.se

Anders Persson

VD, Sysav Utveckling AB

040 635 18 14

anders.persson@sysav.se

Jennie Kullberg

HR-chef

040-635 18 38

jennie.kullberg@sysav.se

Lars Carrick

tf. Operativ chef

040 - 635 26 53

lars.carrick@sysav.se

Jenny Kestrup

Kommunikatör, webbstrateg

040-635 18 41

jenny.kestrup@sysav.se

Susanna Christensson

Kommunikatör, kommunikationskampanjer och kommunikationsprojekt

0734-396231

susanna.christensson@sysav.se

Kjerstin Ekvall

Senior rådgivare

040-6352080

kjerstin.ekvall@sysav.se

Agneta Fredenberg

Kommunikatör, internkommunikation

0734-39 62 08

agneta.fredenberg@sysav.se

Anna Vilén

Kommunikatör, Marknadskommunikation och varumärke

040-635 22 42

anna.vilen@sysav.se

Maria Lindman

Kommunikatör, content manager

040 635 2036

maria.lindman@sysav.se

Pressjour

040-635 2290

Gunilla Carlsson

Public Affairs & International Relations

0734-396034

gunilla.carlsson@sysav.se