Gå till innehållet
Anna Annerås

Anna Annerås

Presskontakt

Kommunikationschef

070-1438114

anna.anneras@sysav.se

Peter Engström

Peter Engström

Presskontakt

VD

040 - 635 18 01

peter.engstrom@sysav.se

Emma Svensson

Emma Svensson

Kommunikatör

040 635 1961

emma.svensson@sysav.se

Magnus Pettersson

Magnus Pettersson

Miljö- och Hållbarhetschef

0734-396301

magnus.pettersson@sysav.se

Jonna Ganslandt

Jonna Ganslandt

Projektledare, kretsloppsplan, avfallshantering och avfallstjänster

0406352257

jonna.ganslandt@sysav.se

Gunilla Carlsson

Gunilla Carlsson

Public Affairs & International Relations

0734-396034

gunilla.carlsson@sysav.se

Ann Thorén

Ann Thorén

Projektledare, samarbetsprojekt med Sysavs ägarkommuner

040-6352247

ann.thoren@sysav.se

Stefan Poldrugac

Stefan Poldrugac

affärsutvecklare

0733-056642

stefan.poldrugac@sysav.se

Olof Löfgren

Olof Löfgren

Affärsutvecklare

+46 40 6351802

olof.lofgren@sysav.se

Rustan Nilsson

Rustan Nilsson

Miljöpedagog

0406352244

rustan.nilsson@sysav.se

Anders Persson

Anders Persson

VD, Sysav Utveckling AB

040 635 18 14

anders.persson@sysav.se

Jennie Kullberg

Jennie Kullberg

HR-chef

040-635 18 38

jennie.kullberg@sysav.se

Susanna Christensson

Susanna Christensson

Kommunikatör, kommunikationskampanjer och kommunikationsprojekt

0734-396231

susanna.christensson@sysav.se

Agneta Fredenberg

Agneta Fredenberg

Kommunikatör, internkommunikation

0734-39 62 08

agneta.fredenberg@sysav.se

 Anna Vilén

Anna Vilén

Kommunikatör, Marknadskommunikation och varumärke

0734-39 61 90

anna.vilen@sysav.se

Maria Lindman

Maria Lindman

Kommunikatör, content manager

040 635 2036

maria.lindman@sysav.se

Pressjour

Pressjour

040-635 2290