På sysav.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor?

Johan Aspegren

Presskontakt

Kommunikationschef

073-8508571

johan.aspegren@sysav.se

Peter Engström

Presskontakt

VD

040 - 635 18 01

peter.engstrom@sysav.se

Olof Löfgren

Affärsutvecklare

+46 40 6351802

olof.lofgren@sysav.se

Rustan Nilsson

Miljöpedagog

0406352244

rustan.nilsson@sysav.se

Magnus Thysell

Marknadschef

040-635 22 55

magnus.thysell@sysav.se

Anders Persson

VD, Sysav Utveckling AB

040 635 18 14

anders.persson@sysav.se

Jennie Kullberg

HR-chef

040-635 18 38

jennie.kullberg@sysav.se

Jenny Kestrup

Kommunikatör, webbstrateg

040-635 18 41

jenny.kestrup@sysav.se

Susanna Christensson

Kommunikatör, kommunikationskampanjer och kommunikationsprojekt

0734-396231

susanna.christensson@sysav.se

Agneta Fredenberg

Kommunikatör, internkommunikation

0734-39 62 08

agneta.fredenberg@sysav.se

Anna Vilén

Kommunikatör, Marknadskommunikation och varumärke

040-635 22 42

anna.vilen@sysav.se

Maria Lindman

Kommunikatör, content manager

040 635 2036

maria.lindman@sysav.se

Pressjour

040-635 2290