På sysav.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor?

Gunilla Carlsson

Presskontakt

Kommunikationsschef

0734-396034

gunilla.carlsson@sysav.se

Peter Engström

Presskontakt

VD

040 - 635 18 01

peter.engstrom@sysav.se

Ann Nerlund

Presskontakt

Miljöpedagog

0734-396260

ann.nerlund@sysav.se

Magnus Thysell

Presskontakt

Marknadschef

040-635 22 55

magnus.thysell@sysav.se

Jonna Ganslandt

Presskontakt

Projektledare

0406352257

jonna.ganslandt@sysav.se

Sysavs kundservice

Presskontakt

+46 40 635 18 00

kundservice@sysav.se

Stefan Poldrugac

Presskontakt

affärsutvecklare

0733-056642

stefan.poldrugac@sysav.se

Ellen Lindblad

Presskontakt

Projektledare, Sysav Utveckling (föräldraledig)

040-635 20 91

ellen.lindblad@sysav.se

Ann Thorén

Presskontakt

Projektledare

040-6352247

ann.thoren@sysav.se

Mathias Lindsjö

Presskontakt

Avdelningschef Kommunrelationer

040- 635 22 48

mathias.lindsjo@sysav.se

Anders Persson

Presskontakt

VD, Sysav Utveckling AB

040 635 18 14

anders.persson@sysav.se

Jennie Kullberg

Presskontakt

HR-chef

040-635 18 38

jennie.kullberg@sysav.se

Lars Carrick

Presskontakt

Chef Återvinningsanläggningar

040 - 635 26 53

lars.carrick@sysav.se

Jenny Kestrup

Presskontakt

Kommunikatör

040-635 18 41

jenny.kestrup@sysav.se

Susanna Christensson

Presskontakt

Kommunikatör

0734-396231

susanna.christensson@sysav.se

Rustan Nilsson

Presskontakt

miljöpedagog

040-635 22 44

rustan.nilsson@sysav.se

Kjerstin Ekvall

Presskontakt

Senior rådgivare

040-6352080

kjerstin.ekvall@sysav.se

Agneta Fredenberg

Presskontakt

Kommunikatör

0734-39 62 08

agneta.fredenberg@sysav.se

Anna Vilén

Presskontakt

Kommunikatör

040-635 22 42

anna.vilen@sysav.se

Maria Lindman

Presskontakt

Kommunikatör

040 635 2036

maria.lindman@sysav.se

Servicenummer

Presskontakt

040-635 2290